O nás

O nás

Sme tím, ktorý tvoria kolegovia, bývalí spolužiaci a kamaráti. Fungujeme s vlastnými automobilmi a práčkami, ale spolupracujeme aj s doručovacou službou a rodinnými čistiarňami.

Vyčistili jsme přes

284 183 ks

oblečení a textilií

Čistíme více než

170

položek

Máme už více než

31 000

spokojených zákazníků

Chceme ísť naproti myšlienke zdieľanej ekonomiky, minimalizmu a udržateľnosti. Chceme, aby čisté a vyžehlené oblečenie nepredstavovalo nutné zlo, stratu času a stres. Chceme, aby vám oblečenie vydržalo a slúžilo čo najdlhšie.
Dali sme hlavy dohromady a vymysleli online čistiareň, ktorá toto dokáže. Našim vodičom pomáhajú profesionáli z doručovacej služby Messenger a kolegyniam v kamenných pobočkách podávajú pomocnú ruku rodinné čistiarne, ktoré si starostlivo vyberáme.
V pláne toho máme ešte veľa. Avšak našou hlavnou prioritou je poskytovať čo najkvalitnejšie čistenie a pranie oblečenia za dobrú cenu.
Ponuku našich služieb, chceme neustále rozširovať, takže ak máte nejaký tip, sem s ním.

Spolupracujeme s rodinnými lokálnymi čistiarňami a práčovňami

Medzi našich partnerov patria české rodinné čistiarne s dlhoročnou tradíciou. Snažíme sa im pomôcť držať krok s dobou a prispôsobovať služby potrebám zákazníkov a zlepšovať ich. Naši dodávatelia sú členmi Asociácie práčovní a čistiarní Českej Republiky a aktívne publikujú v odbornom časopise Informátor. Čistenie berú vážne, rovnako ako ekológiu.

Cisteni
Cisteni

Expresná kuriérska služba Messenger pomáha s doručovaním

Expresná kuriérska služba Messenger je tu od roku 1991 a stala sa synonymom pre kuriérov vôbec. Táto česká spoločnosť stanovila štandard a merítko kvality pre celý odbor. K ich zákazníkom patria tisíce firiem z celej republiky. Ikonou sa stali ich messengeri na bicykloch – tie však dávno posilnila aj početná vozová flotila. Práve ich vozidlá využívame na prepravu oblečenia, ktoré už sami nedokážeme prepraviť. Messenger oceňujeme aj za to, ako aktívne podporuje Centrum Paraple.

Ako Cleany funguje?

Jednoducho – Vy nosíte, my perieme a žehlíme.

Objednávka

Vy objednáte

Online vyberiete, čo potrebujete vyčistiť alebo vyprať.

Doprava

Vy odovzdáte

Oblečenie a ostatný textil odovzdáte vo vybraný čas našim kuriérom.

Čištění

My ekologicky vyčistíme a vyžehlíme

Na čistenie a pranie používame šetrné eco-friendly technológie.

Vyzvednutí

My čisté odovzdáme

Čisté a voňavé oblečenie vám dovezieme.

Náš tím

Hanuš

„Som nadšenec do inovatívnych riešení a večný optimista. Verím v skvelú budúcnosť. Rád vymýšľam nové veci. Verím, že technológie by mali slúžiť človeku a nie naopak.“

Hanuš Zvolský

„Fascinuje ma vystúpenie z radu a odvaha robiť veci inak. To vidím v Cleany. Spojenie už existujúcich služieb s ponukou úplne novej unikátnej, ktorá pomôže ďalším ľuďom.“

Patrik Neumeister
Patrik
Martin

„Rád trávim čas a so svojou rodinou a kamarátmi. Baví ma cestovanie, grilovanie a záhradné párty. Hoci väčšinou nosím oblek, verím, že pre celkový dojem sú najdôležitejšie perfektne čisté topánky. Oblečenie by malo v prvom rade sedieť a byť zladené, preto milujem oblečenie šité na mieru. Baví ma robiť veci, ktoré dávajú zmysel - Cleany je jedna z nich.“

Martin Holček

„Módu beriem ako sebavyjadrenie toho, ako sa cítim a kým chcem v daný deň byť. Nikdy žiadny kúsok oblečenia nevyhodím, radšej ho venujem alebo predám, aby urobil radosť ďalej. Verím, že každý kus oblečenia má svoj príbeh, ktorý by mal byť čo najdlhší.“

Eliška Krutáková
Eliška

Ozvite sa nám

Máte čistiareň, alebo práčovňu a chcete s nami spolupracovať?

Potrebujete vyčistiť nejaké oblečenie a nevidíte ho v ponuke?

Chcete tvoriť budúcnosť čistenia a prania a napáda vás, ako by sme mohli spojiť sily?

Máte pre nás nejaký tip alebo chcete nadviazať spoluprácu? Ozvite sa nám na spoluprace@cleany.cz.

Rozvážame aj k vám?
Overte si adresu

Vaši adresu potrebujeme vedieť už teraz, aby sme vám mohli zobraziť iba ponuku týkajúcu sa vašej lokality.

Na tejto adrese čistíme

Pokračovať na ďalší sortiment

Vo Vašej lokalite bohužiaľ nečistíme žiadne produkty z tejto kategórie

Zadať inú adresu

Je nám ľúto, ale najčastejšie čistené na tejto adrese nečistíme, ale iný sortiment áno

Pokračovať na dostupný sortiment